Contact

Postadres
Postbus 4265
5004 JG Tilburg

Gert-Jan de Graaf
Directeur Regionaal Archief Tilburg / Stadsmuseum Tilburg
Gert-Jan.de.Graaf@regionaalarchieftilburg.nl
013 54 94 595

Petra Robben
Projectleider, aanspreekpunt Stadscollectie Tilburg
petra.robben@stadsmuseumtilburg.nl
013 54 94 565 / 06 532 68 437

Jojanneke van Zandwijk
Communicatiemedewerker & Webmaster
jojanneke.van.zandwijk@regionaalarchieftilburg.nl
013 54 94 537

Sandra van Dam
Medewerker Educatie en Publieksactiviteiten
sandra.van.dam@stadsmuseumtilburg.nl
06 57 56 21 96

Marloes Coppes
Coördinator Vincents Tekenlokaal
marloes.coppes@vincentstekenlokaal.nl
013 54 94 573

Stef Uijens
Coördinator vrijwilligers
stef.uijens@regionaalarchieftilburg.nl